Podziękowania dla rodziców

 

W życiu każdego człowieka przychodzi taki dzień, w którym usamodzielnia się, zakłada własną rodzinę, staje się ojcem, matką - jest to czas, w którym zdaje sobie sprawę jak wiele zrobili dla niego jego rodzice. Jednym z momentów, w których ta refleksja do nas dociera jest własny ślub i wesele, podczas którego przychodzi moment podziękowań dla Rodziców!

Jedno słowo, które wyraża tak wiele - dziękuję … My ze swej strony podsuwamy kilka podpowiedzi.

Pierwsza propozycja podziękowania:

To jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu. Spędzamy ją z najważniejszymi osobami. Z Wami - drodzy rodzice. Zawsze byliście przy nas, zawsze nas kochaliście, dzięki Wam wiemy, co to jest Miłość, dzięki Waszej miłości potrafimy kochać... 

Dzisiaj dziękujemy Wam za to, że jesteście. Za to, że zawsze nas wspieraliście w każdej decyzji, dobrej czy złej. Zawsze byliście obok. Czasem chwaliliście, czasem karciliście, ale zawsze nas kochaliście. Dzięki Wam to wszystko jest możliwe.
Dziękujemy za Waszą miłość i wiarę w nasze możliwości..

Druga propozycja podziękowania:

Zebraliśmy się tutaj wszyscy, żeby świętować nasze zaślubiny.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, za życzenia i wspólną zabawę. 
W tym momencie chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania naszym Rodzicom... Z głębi serca dziękujemy Wam - kochani Rodzice, Za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za uśmiech, miłość dobrą radę...
W ciągu tych lat wszystkich lat, wychowując nas - z dnia na dzień, staliście się naszymi najlepszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą pomocą i wsparciem.

Pragniemy Wam również podziękować za pomoc w przygotowaniach do naszego ślubu oraz zabawy weselnej. To dzięki Wam dzisiejszego wieczoru mogliśmy się tutaj wszyscy spotkać.

edenbaner1

Zespół muzyczny EdenDance - Zawsze udane Wesele!

- Lublin, Warszawa, Kraków, Radom, Chełm

 

Skomentuj