NAS

Eden Dance 156

Kilka Słów O Nas


Początki zespołu to rok 1991. Grupa szybko zaistniała na lokalnym rynku koncentrując się przede wszystkim na najbardziej popularnej wówczas muzyce disco-polo. Był to okres wielu koncertów i występów w dyskotekach itp. Od tego czasu zespół ciągle rozwijał się starając dostosowywać się do aktualnych wymagań klientów, rozszerzając swój repertuar i poszerzając zakres oraz jakość usług.
Przez ten czas skład kilkukrotnie się zmieniał. W obecnym składzie zespół funkcjonuje od początku roku 2011, kiedy to dołączyła do Nas nasza obecna przesympatyczna wokalistka Emilka. Kilka miesięcy wcześniej, w sierpniu 2010, dołączył do Nas grający na gitarze Łukasz, który od początku świetnie wkomponował się do zespołu, rozszerzając jednocześnie nasze instrumentarium o gitarę akustyczną i basową.

Studentka, przemiła osoba i fantastyczna wokalistka. Jest z Nami już od 2011 roku. Podczas przesłuchań urzekła nas swoją barwą głosu i ... skromnością. Jej wykonania zbierają niejednokrotnie gromkie brawa od osób, które bawią się wspólnie z Nami.
Pośród naszych wykonań demo można posłuchać próbki jej głosu. Zapraszamy!
W zespole od samego początku, podczas imprez gra na klawiszach, akordeonie, śpiewa i bawi. W pracy zawsze poważny i odpowiedzialny. Preferuje profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Przez jego ręce przewinęło się wiele instrumentów: GEM WS-1, Technics SX KN 930 , Solton SG-X, Yamaha QS-300, Yamaha W7, Yamaha QY-300, Yamaha QY-700, obecnie Yamaha PSR-S750 oraz akordeon Weltmaister - 96 basów.
W zespole dusza towarzystwa, pozytywnie zakręcony szaleniec, wiecznie roześmiany i rozgadany. W zespole od 2010 r., dotychczas zbierał doświadczenia w lubelskim zespole Aaron ("troszeczkę" cięższe brzmienie:) Gra na gitarze marki Dean, model Cadillac :) którą podłącza pod multiefekt Line6 POD X3 LIVE.
Wykształcenie muzyczne poparte doświadczeniem nabytym przez lata współpracy z wieloma lubelskimi zespołami zarówno z gatunku muzyki rockowej, dance jak i poezji śpiewanej.
Przez kilka lat współpracował z kilkoma lubelskimi kabaretami i grupami teatralnymi jako akompaniator i kompozytor. Uczestniczył w wielu przeglądach i konkursach zdobywając wiele nagród i wyróżnień. Jest również zawodowym organistą, od kilku lat jednak nie pracuje w tym zawodzie.
Kilka znaczących sukcesów odniesionych z zespołem "Mała Wędrowna Orkiestra" - grającym tzw. poezję śpiewaną - zaowocowało współpracą z Jankiem Kondrakiem - założycielem Lubelskiej Federacji Bardów oraz występami na przeglądach ogólnopolskich. Podobny styl muzyczny prezentowała kolejny grupa - "Trio" z którą odwiedził wiele miejsc w całym kraju, prezentując przede wszystkim własne utwory do tekstów czołowych polskich poetów. Współpracował również z lubelskimi muzykami rockowymi.

Poznaj Nas