O nas czyli poznajcie zespół EdenDance

Początki zespołu to rok 1991. Grupa szybko zaistniała na lokalnym rynku koncentrując się przede wszystkim na najbardziej popularnej wówczas muzyce disco-polo. Był to okres wielu koncertów i występów w dyskotekach itp. Od tego czasu zespół ciągle rozwijał się starając dostosowywać się do aktualnych wymagań klientów, rozszerzając swój repertuar i poszerzając zakres oraz jakość usług.
Przez ten czas skład kilkukrotnie się zmieniał. W obecnym składzie zespół funkcjonuje od początku roku 2011, kiedy to dołączyła do Nas nasza obecna przesympatyczna wokalistka Emilka. Kilka miesięcy wcześniej, w sierpniu 2010, dołączył do Nas grający na gitarze Łukasz, który od początku świetnie wkomponował się do zespołu, rozszerzając jednocześnie nasze instrumentarium o gitarę akustyczną i basową. Od wiosny 2021 r. z gitarą spotkacie w naszym składzie Huberta, któremu przyszło debiutować w kolejnym roku pandemii :) 

Zespół weselny EdenDance na scenie
Emilka - wokalistka w zespole EdenDance

Fantastyczna wokalistka i przemiła osoba. Jest z Nami już od 2011 roku. Podczas przesłuchań urzekła nas swoją barwą głosu i ... skromnością. Jej wykonania zbierają niejednokrotnie gromkie brawa od osób, które bawią się wspólnie z Nami.
Pośród naszych wykonań demo można posłuchać próbki jej głosu. Zapraszamy!

Poznaj naszych muzyków

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eium od tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Ut enim adm inim veniam, quis nostrud exercitation.
Image

Tomek - konferansjer, wodzirej, wokalista, klawiszowiec

Emilka z EdenDance

Emilka - wokalistka o wyjątkowym głosie

Irek z EdenDance

Irek - klawiszowiec, akordeonista, nagłośnieniowiec

A także dodatkowo:

W zależności od oczekiwań Młodej Pary mogą towarzyszyć nam dodatkowi muzycy